Studio DTP

Studio graficzne ściśle związane jest z działalnością drukarni. Większość zleceń na druk materiałów poligraficznych tutaj zaczyna swoją wędrówkę i po właściwym przygotowaniu kierowane jest do produkcji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu studio graficzne firmy LEGRO może Państwu zaoferować najlepsze rozwiązania projektowe i graficzne. Prace przyjmujemy na własnym serwerze ftp.legro.com.pl.

Posiadamy szybkie łącze internetowe. Przed drukiem weryfikujemy poprawność przygotowania materiałów gotowych zgodnie z technologią druku offsetowego. Zapewniamy terminowe wykonanie powierzonych prac.

Urządzenie, na którym pracujemy to Screen – Plate Rite 4300 – Reprograf czyli Termiczne CTP formatu B2 z bębnem zewnętrznym. Idealne rozwiązanie dla wysokiej klasy drukarni wyposażonej w prasy formatu B2. Głowica wyposażona jest w 32 źródła energii termicznej przez co zapewnia wysoką jakość naświetlania przy ekonomicznej obsłudze serwisowej. Wydajność 20 płyt na godzinę przy rozdzielczości 2400 dpi zapewnia temu urządzeniu jedną z najlepszych pozycji na rynku termicznych CTP. Dzięki zastosowaniu hybrydowej techniki FM/AM opatentowanej przez firmę Screen pod nazwą SPEKTA, to urządzenie ustanowiło nowy standard jakości.

Zapytaj o wycenę